שאלות נפוצות

איך אוכל לדעת כי המסך שברשותי מתאים לזרועות שלכם?

עליכם לבדוק כי משקל המסך לא חורג ממשקל המותר להרכיב על המתקן. ניתן לראות את המשקל המירבי שהמתקן יכול להחזיק בעמוד המוצר שלו באתר אודיו ליין, מתחת לתמונות.

לאחר כי בדקנו שהמשקל אינו חורג, עלינו לבדוק כי הVESA של המסך שברשותכם תואם לVESA במתקן. VESA הוא מרווח הברגים בין הברגים האחוריים מאחורי המסך.
הסבר על vesa

ונבדוק את הנתון בעמוד המוצר של המתקן:

במקרים בהם רשום מידה מסוימת עד מידה מסוימת, כל המידות אשר בטווח בין המידות, יתאימו (לדוגמה, 100x100 עד 800x800, כל מידה בה המרווח האנכי והמרווח האופקי נמצא בטווח המידות)

 

הזרוע החשמלית שלי אינה מגיבה, כיצד אוכל לאפס אותה?

ראשית, עלינו להחליף את הסוללות בשלט לסוללות חדשות. במידה ולאחר החלפת הסוללות הזרוע עדיין לא מגיבה לפעולות השלט, יש לעקוב אחרי ההוראות הבאות:

לאחר כי ביצענו את כלל הפעולות, מומלץ ללחוץ "OK" בשלט למשך 10 שניות, לאיפוס מיקום הזרוע. - אין לבצע פעולה זו אם לא מותקנים כפתורי הכיוונון (רלוונטי לדגם PLB-M0546AI בלבד)

 

חיפוש מוצר לתמיכה טכנית

לאחר כי נכנסת לעמוד המוצר הרלוונטי עבורך, יש לגלול בעמוד למטה ולחפש את האיזור הנקרא ״שרטוטים טכניים והוראות הרכבה״  ולבחור את הקובץ הרצוי, לדוגמה:

חיפוש מוצר לתמיכה

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

תמיכה טכנית במוצרים חשמליים

תמיכה טכנית בזרועות חשמליות, הגאים לסימולטור נהיגה, דוושות לסימולטור נהיגה - שימו לב, יש להכין את חשבונית הרכישה שלכם מראש לפני ההתקשרות.

תמיכה טכנית במתקנים הידראוליים

תמיכה טכנית בזרועות למסכי מחשב, עמדות עבודה מתכווננות, ומוצרים בעלי בוכנת גז הידראולית