שאלות נפוצות

איך מגיעים למחסן?

הפרחים 34, משק 34, כפר בילו - יש להכנס בין החממות, היכן שיש שילוט משק 34, ולאחר 30 מטר שמאלה למשרדים. לניווט באמצעות ווייז לחצו על הקישור: https://waze.com/ul?ll=31.871051,34.826770&navigate=yes

איך אוכל לדעת כי המסך שברשותי מתאים לזרועות שלכם?

עליכם לבדוק כי משקל המסך לא חורג ממשקל המותר להרכיב על המתקן. ניתן לראות את המשקל המירבי שהמתקן יכול להחזיק בעמוד המוצר שלו באתר אודיו ליין, מתחת לתמונות.

לאחר כי בדקנו שהמשקל אינו חורג, עלינו לבדוק כי הVESA של המסך שברשותכם תואם לVESA במתקן. VESA הוא מרווח הברגים בין הברגים האחוריים מאחורי המסך.
הסבר על vesa

ונבדוק את הנתון בעמוד המוצר של המתקן:

במקרים בהם רשום מידה מסוימת עד מידה מסוימת, כל המידות אשר בטווח בין המידות, יתאימו (לדוגמה, 100x100 עד 800x800, כל מידה בה המרווח האנכי והמרווח האופקי נמצא בטווח המידות)

 

הזרוע החשמלית שלי אינה מגיבה, כיצד אוכל לאפס אותה?

ראשית, עלינו להחליף את הסוללות בשלט לסוללות חדשות. במידה ולאחר החלפת הסוללות הזרוע עדיין לא מגיבה לפעולות השלט, יש לעקוב אחרי ההוראות הבאות:

לאחר כי ביצענו את כלל הפעולות, מומלץ ללחוץ "OK" בשלט למשך 10 שניות, לאיפוס מיקום הזרוע. - אין לבצע פעולה זו אם לא מותקנים כפתורי הכיוונון (רלוונטי לדגם PLB-M0546AI בלבד)

 

מתי ההזמנה שלי תגיע?

בהזמנות אינטרנט קטנות אנו שולחים את המוצר באמצעות ״ציטה משלוחים״, ההתחייבות היא לאספקה בזמן מירבי של 5 ימי עסקים (לא כולל איזורים מרוחקים). באיזורים מרוחקים (מחוץ לטווח חיפה עד באר שבע או ביישובים מחוץ לקו הירוק) זמן האספקה המירבי היא 14 ימי עסקים.

(בהזמנות עסקיות יש ליצור קשר עם איש המכירות שלכם)


שירות ותמיכה